WOW CITY: - Privalumai
Privalumai

Ateitis šiandien

Tai pirmasis namas Palangoje, prie kurio įrengiama elektromobilių įkrovimo stotelėDviračių mėgėjams pasiūlysime atskiras saugyklas, kuriose kiekvienas namo gyventojas ras vietą savo dviratei transporto priemonei. Ir tai dar ne viskas – itin taupus bendrųjų erdvių bei kiemo LED apšvietimas, terasa ant stogo ir kiti racionalūs ateities namų sprendimai. Gyvenimas čia bus itin patogus ir šiuolaikiškas!

 

 

 

Išmanūs namai

Kiekvienoje laiptinėje įrengtos telefonspynėsIP kameros stebi visą teritoriją – naujakuriai saugiai jausis tiek namuose, tiek bendrosiose erdvėse. Mažaaukščių namų kaimynystė ir aktyvi bendruomenė – šie namai neabejotinai taps kiekvienos šeimos tvirtove. Telefono pagalba valdomas šildymas leis sutaupyti šildymui skirtus pinigus bei leis visada atvykti į šiltus namus. Telefonu valdomos durys - tai dar viena naujiena Palangos rinkoje, kuri padės jums išspręsti raktų dalijimosi problemą. 

 

 

Pilna apdaila
Visos patalpos bus su kokybiška pilna apdaila. Vonios kambariai bus išklijuoti ispaniškomis plytelėmis ir įrengti naudojant vokišką Hansgrohe santechniką. Kambariuose bus išklotos trisluoksnės ąžuolo parketlentės, todėl jaukumas bei natūralumas bus visada šalia. Langai ir durys atitiks A klasę.